fbpx

м. Вокзальна, Жилянськая, 120Б

стоматологію

Я

і роблю якісно свою роботу

Slider
Post Views: 0

600-700 грн

Air Flow Чистка зубів

650-800 грн

Фотополімерна пломба

до 500 грн за канал

Пломбування каналів

1800 грн

Відбілювання зубів

Про мене

Мене звати Аліна. Я молодий, енергійний і перспективний фахівець. Самостійно працюю більше, ніж чотири роки. Я з великою відповідальністю виконую свою роботу, тому всі мої пацієнти задоволені якістю свого лікування.

  • Завжди на зв’язку – ви завжди можете зі мною зв’язатися, будь-яким зручним вам способом, і отримати необхідну для Вас інформацію.
  • Ви вибираєте, як лікуватися – я пропоную кілька варіантів лікування, і Ви самі можете вибрати найбільш оптимальний.
  • Гарантійне лікування – після прийому, всі мої пацієнти отримують один рік гарантії на фотополімерну пломбу.

А ще я вірю в силу профілактики 🙂 На своєму прийомі я завжди пропоную пацієнтам заходи профілактики карієсу.

Записатися на прийом

!
!

Фантастичні факти

Майже за дев’ять років мого навчання і роботи у мене:

1215
ПОСТАВЛЕНИХ ПЛОМБ
612
ЩАСЛИВІ ПОСМІШКИ
7000
ГОДИН В УНІВЕРСИТЕТІ
980
ВИПИТИХ ЧАШОК КАВИ

Успішні історії головна сторінка

Відгуки та приклади робіт моїх пацієнтів.

Ольга Гордієнко, 24 роки
Юрист

Почала лікуватися в Аліни ще в університеті. Вже 2 роки, саме вона лікує мої зуби. Не зважаючи на невеликий досвід її роботи, я можу з впевненістю сказати, що вона професіонал. Полікувавши весь мій карієс, я уже більше ніж рік нічого не лікую, лише відвідую її для профілактичного огляду, та чистки зубів. Я однозначно рекомендую Аліну, якщо Ви ще не обрали свого лікаря.

BEFORE
AFTER
Дмитро, 35 років
Програміст

8 лет не лечил зубы, обратился к Алине и не пожалел. Все делала очень аккуратно. Словом, отношение к пациенту 100 по 100 бальний СИСИТЕМЕ. Если раньше не задумывался о зубах, теперь для себя решил – у меня появился врач, которому я доверяю и с которым буду обращаться регулярно, даже просто для профилактики и осмотра. Все супер, спасибо!

BEFORE
AFTER
Юлія 33 роки
Студент

Якось, ще в студентські роки, довелося поспілкуватися с одним «лікарем-стоматологом». Спілкування, правда, було більше схоже на катування з відповідним ставленням лікаря. Після цього гіркого досвіду майже 10 років не могла себе змусити відвідати стоматолога. Постійно шукала контакти «перевіреного» лікаря серед знайомих, та всі ці номери так і залишалися невикористаними на папірцях. Наважитись так і не могла, навіть, народивши двох дітей. Знайшла сайт Аліни в інтернеті. Сайт сподобався і викликав довіру: нічого зайвого, все по темі (сама веду сайт тому дещо знаюся на цьому, сподобався момент з випитими чашками кави:), як дизайнеру – це дуже знайомо))), записалась на прийом, і, НАРЕШТІ зустрілася з ЛІКАРЯМИ, на зустріч з якими ДІЙСНО ВАРТО БУЛО ЧЕКАТИ 10 років (насправді, стільки чекати – це погана порада :), адже після знайомства з Дариною та Аліною, буду відвідувати їх значно частіше, хоча б для профілактики та консультації). ДІВЧАТА, РЕСПЕКТ ВАМ! Ви змінили моє уявлення про стоматологів на 180 градусів:). За 5 сеансів мій, так старанно накоплений 10-річчям карієс, було вилікувано, передні зуби відреставровано, я б сказала, з ювелірною майстерністю. Все це було зроблено без болю, з детальним поясненням, що і навіщо зараз буде робитися. Дуже приємно приходити до молодих СПЕЦІАЛІСТІВ, які, видно, що люблять свою професію, знаються у своїй професії та розвиваються, дуже приємні в спілкуванні, до СПЕЦІАЛІСТІВ, у яких дійсно горять очі (smiley) !!!!!

BEFORE
AFTER

Замітки доктора

Чистка зубов – это профилактическая процедура, которая поможет предотвратить кариес и пародонтит. Происходит чистка в несколько этапов. В итоге вы получаете чистые и здоровые зубы и десна. Чистку зубов рекомендуют делать дважды в год

Процедура чищення зубів

Фотополімер – це матеріал, який полімеризується під впливом ультрафіолетової лампи. Фотополімерні пломби встановлюють після препаровки зуба (препаровка – це видалення всіх уражених карієсом тканин зуба). Ними можна замістити до 60% тканин зуба.

Фотополімерна пломба

Ендодонічне лікування проходить в кілька етапів. Першим етапом є розкриття камери, де знаходиться пульпа. Після цього пульпу видаляють. За допомогою ендодонтичних інструментів (файлів) і постійно обробляють канал антисептичним розчином, адже пульпіт – результат проникнення бактерій до пульпи.

Ендодонтичне лікування

Нарощування зуба, це мабуть один з найпоширеніших приводів звернутися до стоматолога. У професійній термінології це – реставрація зуба.

Реставрацію зубів роблять якщо у Вас карієс, який зруйнував зуб, якщо ви скололи шматочок зуба, він змінився в кольорі або ви незадоволені формою зуба.

Як нарощують зуб?

Часті питання

Я працюю з понеділка по п’ятницю з 7:45 до 14:00, по парним числам місяця. У мене пацієнти тільки за попереднім записом, так що перед візитом обов’язково зв’яжіться зі мною для уточнення дати і часу.

До мене можна доїхати на метро маршрутці або власним транспортом. Детальніше в розділі контакты.

Я приймаю пацієнтів від 15 років.

Ні я не хірург. Я не проводжу видалення зубів і не встановлюю імпланти.

Ви можете вибрати будь-який зручний Вам спосіб, online запис на сайті, зателефонувати мені або написати в будь-який з месенджерів. Але краще запис online. Це швидше і зручніше.

Лого 3-3
Лого 7
Лого 2
Лого 8
Лого 4
Логотип 1
Call Now Button