Меню
Романюк Аліна - стоматолог
Я люблю стоматологію і роблю якісно свою роботу
Романюк Аліна - стоматолог
Я люблю стоматологію і роблю якісно свою роботу
Романюк Аліна - стоматолог
Я люблю стоматологію і роблю якісно свою роботу
Бесплатная консультация!
Введите свои данные и получите бесплатную консультацию в клинике
Не упустите свой шанс попасть на прием к стоматологу
Запись на прием к стоматологу
Оставьте свои данные и я свяжусь с вами как только смогу
Телефон
Ваш возраст
Коментар
Консультация стоматолога бесплатно
ПРО СЕБЕ
Лікар стоматолог, який отримує кайф від своєї роботи
Мене звуть Алина. Я з великою відповідальністю виконую свою роботу, тому всі мої пацієнти задоволені якістю свого лікування.

  • Завжди на зв'язку - ви завжди можете зі мною зв'язатися, будь-яким зручним вам способом, і отримати необхідну для Вас інформацію.
  • Ви вибираєте, як лікуватися - я пропоную кілька варіантів лікування, і Ви самі можете вибрати найбільш оптимальний.
  • Гарантійне лікування - після прийому, всі мої пацієнти отримують один рік гарантії на фотополімерну пломбу.
А ще я вірю в силу профілактики =) На своєму прийомі я завжди пропоную пацієнтам заходи профілактики карієсу.

ONLINE запис до стоматолога

Кращий стоматолог, якого ви так довго шукали
Якщо говорити в цифрах
Кращий спосіб довести своє вміння і підкреслити досягнуте
1534
поставлених пломб
650
поставлених пломб
5
років досвіду
Мої пацієнти люблять мене
Роман Гордиенко
Программист
8 лет не лечил зубы, обратился к Алине и не пожалел. Все делала очень аккуратно. Словом, отношение к пациенту 100 по 100 бальний СИСИТЕМЕ. Если раньше не задумывался о зубах, теперь для себя решил — у меня появился врач, которому я доверяю и с которым буду обращаться регулярно, даже просто для профилактики и осмотра. Все супер, спасибо!
Ольга Михалевич
Юрист
Романок Аліна - неймовірний та дуже уважний лікар! Зразу видно професіонал своєї справи! Вона комунікабельна, спокійна, чуйна, відповідальна. Дуже любить свою роботу та прискіпливо і совісно до неї ставиться. Цінує та знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, створюючи ідеально зророві та білосніжні зуби! Якщо ви і досі шукаєте хорошого стоматолога та мрієте про красиву посмішку - раджу звертатись саме до цього лікаря!
Оксана
Держслужбовець
Якось, ще в студентські роки, довелося поспілкуватися с одним «лікарем-стоматологом». Спілкування, правда, було більше схоже на катування з відповідним ставленням лікаря. Після цього гіркого досвіду майже 10 років не могла себе змусити відвідати стоматолога. Постійно шукала контакти «перевіреного» лікаря серед знайомих, та всі ці номери так і залишалися невикористаними на папірцях. Наважитись так і не могла, навіть, народивши двох дітей. Знайшла сайт Аліни в інтернеті. Сайт сподобався і викликав довіру: нічого зайвого, все по темі (сама веду сайт тому дещо знаюся на цьому, сподобався момент з випитими чашками кави:), як дизайнеру — це дуже знайомо))), записалась на прийом, і, НАРЕШТІ зустрілася з ЛІКАРЯМИ, на зустріч з якими ДІЙСНО ВАРТО БУЛО ЧЕКАТИ 10 років (насправді, стільки чекати — це погана порада :), адже після знайомства з Дариною та Аліною, буду відвідувати їх значно частіше, хоча б для профілактики та консультації). ДІВЧАТА, РЕСПЕКТ ВАМ! Ви змінили моє уявлення про стоматологів на 180 градусів:). За 5 сеансів мій, так старанно накоплений 10-річчям карієс, було вилікувано, передні зуби відреставровано, я б сказала, з ювелірною майстерністю. Все це було зроблено без болю, з детальним поясненням, що і навіщо зараз буде робитися. Дуже приємно приходити до молодих СПЕЦІАЛІСТІВ, які, видно, що люблять свою професію, знаються у своїй професії та розвиваються, дуже приємні в спілкуванні, до СПЕЦІАЛІСТІВ, у яких дійсно горять очі !!!!!
Стоматолог Київ - Романюк Аліна
м. Вокзальна, Жилянська, 120Б
Телефон: +38093 569 27 44
Працюю:
вт с 15:00 до 21:00
чт с 9:00 до 15:00
сб с 9:00 до 15:00
замовити дзвінок
Вкажіть свій номер
© 2019 Романюк Аліна