Меню
Романюк Аліна - стоматолог
Я люблю стоматологію і роблю якісно свою роботу
Романюк Аліна - стоматолог
Я люблю стоматологію і роблю якісно свою роботу
Романюк Аліна - стоматолог
Я люблю стоматологію і роблю якісно свою роботу
ВАЖЛИВО! інформація стосовно коронавірусної інфекції (COVID-19)
Close
Інформація для пацієнтів
Карантин - це не привід терпіти гострий зубний біль, тому ми працюємо під час карантину.
У нашій клініці запроваджені всі вимоги МОЗ стосовно закладів, які працюють.
Ми ретельно слідкуємо за станом здоров'я наших лікарів та адміністраторів, обробляємо всі поверхні антисептиком, це стосується не лише стоматологічного обладнання, а й всіх поверхонь, яких ми торкаємось.

На вході в клініку у вас є можливість обробити руки антисептиком. У кожному кабінеті у нас встановлені бактерицидні лампи, які знезаражують повітря після кожного пацієнта. Ми залишаємо достатньо часу між прийомом, аби ви не контактували ні з ким, окрім Вашого лікаря, та у нас було достатньо часу аби знезаразити всі поверхні та повітря.

Всі наші лікарі доїжджають на роботу лише на власних автомобілях, не користуючись громадським транспортом.

Ми хочемо, аби всі були здорові, та зубна біль може бути небезпечною для здоров'я через високий ризик виникнення ускладнень.

Не терпіть зубну біль, телефонуйте та записуйтесь на прийом
Бесплатная консультация!
Введите свои данные и получите бесплатную консультацию в клинике
Не упустите свой шанс попасть на прием к стоматологу
Запись на прием к стоматологу
Оставьте свои данные и я свяжусь с вами как только смогу
Телефон
Ваш возраст
Коментар
Консультация стоматолога бесплатно

Стоматологія Київ ціни

Доступні ціни за високими стандартами якості
ПРО СЕБЕ
Лікар стоматолог, який отримує кайф від своєї роботи
Мене звуть Алина. Я з великою відповідальністю виконую свою роботу, тому всі мої пацієнти задоволені якістю свого лікування.

  • Завжди на зв'язку - ви завжди можете зі мною зв'язатися, будь-яким зручним вам способом, і отримати необхідну для Вас інформацію.
  • Ви вибираєте, як лікуватися - я пропоную кілька варіантів лікування, і Ви самі можете вибрати найбільш оптимальний.
  • Гарантійне лікування - після прийому, всі мої пацієнти отримують один рік гарантії на фотополімерну пломбу.
А ще я вірю в силу профілактики =) На своєму прийомі я завжди пропоную пацієнтам заходи профілактики карієсу.

ONLINE запис до стоматолога

Кращий стоматолог, якого ви так довго шукали
Якщо говорити в цифрах
Кращий спосіб довести своє вміння і підкреслити досягнуте
1534
поставлених пломб
650
поставлених пломб
5
років досвіду
Мої пацієнти люблять мене
Роман Гордиенко
Программист
8 лет не лечил зубы, обратился к Алине и не пожалел. Все делала очень аккуратно. Словом, отношение к пациенту 100 по 100 бальний СИСИТЕМЕ. Если раньше не задумывался о зубах, теперь для себя решил — у меня появился врач, которому я доверяю и с которым буду обращаться регулярно, даже просто для профилактики и осмотра. Все супер, спасибо!
Ольга Михалевич
Юрист
Романок Аліна - неймовірний та дуже уважний лікар! Зразу видно професіонал своєї справи! Вона комунікабельна, спокійна, чуйна, відповідальна. Дуже любить свою роботу та прискіпливо і совісно до неї ставиться. Цінує та знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, створюючи ідеально зророві та білосніжні зуби! Якщо ви і досі шукаєте хорошого стоматолога та мрієте про красиву посмішку - раджу звертатись саме до цього лікаря!
Оксана
Держслужбовець
Якось, ще в студентські роки, довелося поспілкуватися с одним «лікарем-стоматологом». Спілкування, правда, було більше схоже на катування з відповідним ставленням лікаря. Після цього гіркого досвіду майже 10 років не могла себе змусити відвідати стоматолога. Постійно шукала контакти «перевіреного» лікаря серед знайомих, та всі ці номери так і залишалися невикористаними на папірцях. Наважитись так і не могла, навіть, народивши двох дітей. Знайшла сайт Аліни в інтернеті. Сайт сподобався і викликав довіру: нічого зайвого, все по темі (сама веду сайт тому дещо знаюся на цьому, сподобався момент з випитими чашками кави:), як дизайнеру — це дуже знайомо))), записалась на прийом, і, НАРЕШТІ зустрілася з ЛІКАРЯМИ, на зустріч з якими ДІЙСНО ВАРТО БУЛО ЧЕКАТИ 10 років (насправді, стільки чекати — це погана порада :), адже після знайомства з Дариною та Аліною, буду відвідувати їх значно частіше, хоча б для профілактики та консультації). ДІВЧАТА, РЕСПЕКТ ВАМ! Ви змінили моє уявлення про стоматологів на 180 градусів:). За 5 сеансів мій, так старанно накоплений 10-річчям карієс, було вилікувано, передні зуби відреставровано, я б сказала, з ювелірною майстерністю. Все це було зроблено без болю, з детальним поясненням, що і навіщо зараз буде робитися. Дуже приємно приходити до молодих СПЕЦІАЛІСТІВ, які, видно, що люблять свою професію, знаються у своїй професії та розвиваються, дуже приємні в спілкуванні, до СПЕЦІАЛІСТІВ, у яких дійсно горять очі !!!!!
Стоматолог - Романюк Аліна

м. Шулявская, ул. Вадима Гетьмана, 1В
Телефон: +38044 333 80 85
Графік работи лікарів:
пн з 09:00 до 21:00
вт з 09:00 до 21:00
ср з 09:00 до 21:00
чт з 09:00 до 21:00
пт з 09:00 до 21:00
сб з 09:00 до 21:00
вс з 09:00 до 21:00
замовити дзвінок
Вкажіть свій номер
© 2019 Романюк Аліна